facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Zor Görev – The Objective Filmi (Türkçe Dublaj) İzle |


Film yükleniyor, lüfen bekleyiniz..
reklamı geçmek için tıklayın"Zor Görev – The Objective Filmi (Türkçe Dublaj) İzle" için 55 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 [2] Hepsini Göster

 1. M.EMİN M.EMİN Nisan 6th, 2014 saat 21:44

  Film Dünya üzerinde bazı radyo aktif kapıları anlatıyor. Bu radyoaktif kapılan Cinni lerin çoğunlukla boyut değiştirdikleri yerlerdir. Filmde Çölde hakim Cin taifesini Yaşlı Afganlının yanındaki ve daha sonra otomobil ışığı zannettikleri iki ışık olarak uzaklaşan paronormalite hepside cinnileri özelliklerini birebir anlatmışlardır. bu gözle bakarsanız başka şeylerde yakalarsınız filmden.

 2. tahir tahir Eylül 11th, 2014 saat 02:35

  bu filmi defalarca izledim bıkmadan bi kez daha izlerim

 3. engin engin Ocak 6th, 2015 saat 11:15

  Bu film tahminimce gerçek olaylardan esinlenerek yapılmış bir film , Afganistan’da bazı açıklanamayan olayların amerikan askerlerinin başına geldiğini duymuştum , hatırlarsanız aynı buharlaşma olayı çanakkale savaşı sırasında 2 bin ingiliz atlı kraliyet süvarisinede olmuş hala resmi kayıtlarda bu konudan bahsedilmektedir. İngiliz arşivlerindeki bu olay aynen bu filmde 3 bin ingiliz süvarisinin başına gelenle aynı .

 4. sami sami Mart 10th, 2015 saat 21:58

  Bilgin Sayfa super.begenerek takip ediyorum.Arkadaslar filmin başından sonuna kadar bir gerilim beklentisi var.son 15 dkya kadar bu böyle devam ediyor.ha şimdi ha işte başladı derken film bitiyor…üzülerek eleştiriyorum…koca bir hiç

 5. aygul aygul Mayıs 7th, 2015 saat 16:12

  bence guzel ve dusundurucu bir filmdi

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.