facebook'a ekle facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Zor Görev – The Objective Filmi (Türkçe Dublaj) İzle |"Zor Görev – The Objective Filmi (Türkçe Dublaj) İzle" için 61 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

Sayfalar: « 1 [2] Hepsini Göster

 1. M.EMİN M.EMİN Nisan 6th, 2014 saat 21:44

  Film Dünya üzerinde bazı radyo aktif kapıları anlatıyor. Bu radyoaktif kapılan Cinni lerin çoğunlukla boyut değiştirdikleri yerlerdir. Filmde Çölde hakim Cin taifesini Yaşlı Afganlının yanındaki ve daha sonra otomobil ışığı zannettikleri iki ışık olarak uzaklaşan paronormalite hepside cinnileri özelliklerini birebir anlatmışlardır. bu gözle bakarsanız başka şeylerde yakalarsınız filmden.

 2. tahir tahir Eylül 11th, 2014 saat 02:35

  bu filmi defalarca izledim bıkmadan bi kez daha izlerim

 3. engin engin Ocak 6th, 2015 saat 11:15

  Bu film tahminimce gerçek olaylardan esinlenerek yapılmış bir film , Afganistan’da bazı açıklanamayan olayların amerikan askerlerinin başına geldiğini duymuştum , hatırlarsanız aynı buharlaşma olayı çanakkale savaşı sırasında 2 bin ingiliz atlı kraliyet süvarisinede olmuş hala resmi kayıtlarda bu konudan bahsedilmektedir. İngiliz arşivlerindeki bu olay aynen bu filmde 3 bin ingiliz süvarisinin başına gelenle aynı .

 4. sami sami Mart 10th, 2015 saat 21:58

  Bilgin Sayfa super.begenerek takip ediyorum.Arkadaslar filmin başından sonuna kadar bir gerilim beklentisi var.son 15 dkya kadar bu böyle devam ediyor.ha şimdi ha işte başladı derken film bitiyor…üzülerek eleştiriyorum…koca bir hiç

 5. aygul aygul Mayıs 7th, 2015 saat 16:12

  bence guzel ve dusundurucu bir filmdi

 6. Aydınlanma Aydınlanma Mayıs 28th, 2015 saat 21:58

  Film paralel evrende çok ileri bir zamanda yaşayan insanların teknolojisini ve bizimle açtıkları solucan delikleri ile kurduğu irtibatı anlatıyor. Cin v.s. zaten filme göre Arapların onlara verdiği ad, Uzaylılar kısaca insan olduğuna değiniyor.

 7. isimsizler isimsizler Haziran 7th, 2015 saat 01:12

  güzeldi izlenebilir

 8. Mert777 Mert777 Haziran 12th, 2015 saat 20:50

  Uzaylı diye bir şey yoktur. olsaydı Allah bize haber verirdi zaten. yecuc ve mecuc toplulugu var. ilk melekler sonra şeytanlar ve cinler en sonunda Allah bızı yaratmış cinleri ve insanları kendisine kölelik etsin diye yarattı. Uzaylı diye bahsedilenler cinlerden başkası degil. onların teknolojisi bizden çok ötede öylekı boyut degiştirip bizi rahatsız edebılıyorlar veya ıyılık etmek ısteyen ıyılık edıyor. Allah insanı akıllı yarattı, aya ayak basan insan marsa da ayak basacaktır diger gezegenlerede bir muddet sonra gıdılebılır. Allah herşeyi çift yaratmmış dunyannın da bir eşi vardır eminim.çogul eki kullanılamıyacak sadece Allahtır. Allah dileseydi dunya bilmem kaç kere kıyammaeti yaşardı ama izin vermiyor kimse onun yaptıgını yok edemez ne meteor ne nukleer bomba. illaki engel olur Allahın ordusu melekler ALLLAHIN ordusu Allaha aşık cinler ve insanlar. aya bakın delik deşik ama dunyanın kalkanı var buyukleri Allahın ordusu engellıyor dıger ufak meteorlarıda dunyanın kalkanı zaten yakıp yokedıyor. Allahın izini olmadan kımmse senin son nefesını verdıremez.

 9. vegan vegan Haziran 26th, 2015 saat 18:15

  mert 777 kendi inandığın hikayen sana bilgi vermiyor diye uzaylı yok nasıl diyebilirsin? neyin bilgisini veriyor ki onun versin zaten!

 10. avkıran avkıran Ağustos 23rd, 2015 saat 03:29

  bu güne kadar seyrettiğim, güzel filmlerden birisi. konusuda, filmin atmosferide süper.

 11. tööbeee tööbeee Haziran 16th, 2016 saat 23:01

  Mert777 Allah’ın doğrudan sözcüsüsün anlaşılan… Oğlum… Mütevazi ol biraz! Ya da git, fasülyeye dua et, çabuk büyüsün, ama Allah adına bi daha konuşma! Yazıktır, günahtır!!!

Türkçe imla kurallarına uymadığınız taktirde yorumunuz kesinlikle onaylanmayacaktır.